Keşfedin...

İTS ENTEGRASYONU

İlaç Takip Sistemi, ilaç güvenliğini sağlamak ve ilaç kaçakçılığını önlemek amacı ile yapılmış, bu bağlamda ilaçların üretimden/ithalattan başlayarak son kullanıcıyaulaşmasına kadar geçen süreci takip eden sistemdir.

Farmasya.com bu entegrasyon sayesinde hem güvenliğinizi sağlıyor hemde sizi tek bir yazılım ile işlerinizin kolaylaşması adına büyük adımlar atıyor.

İts entegrasyonuna artı herhangi bir ücret ödemeden sahip olacaksınız.Tek tuşla mal devir(transfer),mal alım bildirimi yapabilirsiniz.

En doğru Şekilde!

Depo Entegrasyonu

farmasya.com ilaç,kampanya vs. bilgileri direkt olarak depodan alarak her zaman güncel ve eksiksiz bir şekilde karşınıza getiriyor.

Ortak alım işlemlerinin en doğru şekilde yapılabilmesi için her konuda çalışmalar yaptık.Bu sayede tekliflerinizi alımlarınızı hatasız bir şekilde yönetebilir, alırken kazanma sistemini en doğru şekilde uygulayabilirsiniz.

farmasya.com Nedir?

Diğer Eczaneler ile Bir Araya Gelin...

farmasya.com eczaneler arasında ihtiyaç duyulan ürünler arasında sizleri bir araya getiren ve ortak alımın doğru ve kazançlı bir şekilde yapılmasında sizlere yardımcı olan bir yazılımdır.

Eczacılar ellerinde bulunan ürünleri ilana koyarak grup içi paylaşıma açabilir ya da ihtiyaç duyduğu ürünleri depolardan temin etmek üzere talep toplama işlemi başlatabilir.

farmasya.com sayesinde açılan kampanyalar içinde en düşük birim fiyatlardan faydalanabilmek için, grup arkadaşlarınızla birlikte daha kolay alım yapabilmeniz için birçok modül geliştirilmiştir.